Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanning - Reverse Standoff (type)
3V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
Spanning - Onderbreking (Min)
6.1V
Unidirectionele kanalen
4
Type
Zener
Leverancier Device Pakket
SOT-666IP
Serie
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
30W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
SOT-563, SOT-666
Andere namen
ESDALC6V1P6-ND
Temperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)