Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T18A
SM15T18A
STMicroelectronics
SM15T18A
STMicroelectronics
TVS DIODE 15.3V 32.5V SMC
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanning - Reverse Standoff (type)
15.3V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
32.5V
Spanning - Onderbreking (Min)
17.1V
Unidirectionele kanalen
1
Type
Zener
Leverancier Device Pakket
SMC
Serie
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Packaging
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Andere namen
Temperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
308A (8/20µs)