Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanning - Reverse Standoff (type)
48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
77.4V
Spanning - Onderbreking (Min)
53.3V
Unidirectionele kanalen
1
Type
Zener
Leverancier Device Pakket
SMB (DO-214AA)
Serie
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
600W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Andere namen
SMBJ48A-TR-ND
Temperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
8.1A