LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Loodvrij / RoHS-conform
    product Paramters
    Spanningsuitval (Max)
    2V @ 1A
    Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    15V
    Voltage - Output (Max)
    Voltage - Input (Max)
    35V
    Leverancier Device Pakket
    TO-39-3
    Serie
    Beschermingsfuncties
    Over Temperature, Short Circuit
    Packaging
    Bulk
    Verpakking / doos
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Output Type
    Fixed
    Uitgangsconfiguratie
    Positive
    Andere namen
    LM140LAH-15-ND
    Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
    Aantal Regulators
    1
    montage Type
    Through Hole
    Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
    Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
    Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
    gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Current - Supply (Max)
    4.5mA
    Actueel - Quiescent (Iq)
    3mA
    Current - Output
    100mA