Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
product Paramters
Type
Tolerantie
±1%
Leverancier Device Pakket
Size / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
afscherming
Unshielded
Serie
1210R
ratings
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
2-SMD
Andere namen
1210R-104F TR 2000
Temperatuur
-55°C ~ 125°C
montage Type
Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Materiaal - Core
Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd
36 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status
Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test
2.5MHz
Inductie
100µH
Hoogte - Zittend (Max)
0.101" (2.57mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
8MHz
gedetailleerde beschrijving
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Huidige score
120mA