Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Voltage - Off State
230V
Voltage - Doorslagstroom
285V
Serie
SMP, TRISIL™
Packaging
Original-Reel®
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Andere namen
Aantal elementen
1
montage Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Current - Hold (IH)
150mA
Capaciteit
60pF