Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > BTA24-600BW
BTA24-600BW
STMicroelectronics
BTA24-600BW
product Paramters
Voltage - Off State
600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max)
1.3V
triac Type
Alternistor - Snubberless
Leverancier Device Pakket
TO-220AB
Serie
Snubberless™
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-220-3
Andere namen
497-2423-5-ND
Temperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
montage Type
Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status
Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Current - On State (It (RMS)) (Max)
25A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
250A, 260A
Current - Hold (IH) (Max)
75mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max)
50mA