STU60N3LH5
STMicroelectronics
STU60N3LH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 48A IPAK
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
VGS (th) (Max) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Technologie
MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket
I-PAK
Serie
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS
8.4 mOhm @ 24A, 10V
Vermogensverlies (Max)
60W (Tc)
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen
STU60N3LH5-ND
Temperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
1620pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
8.8nC @ 5V
FET Type
N-Channel
FET Feature
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
30V
gedetailleerde beschrijving
N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
48A (Tc)