Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > BYT16P-400
BYT16P-400
STMicroelectronics
BYT16P-400
product Paramters
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
1.5V @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Leverancier Device Pakket
TO-220AB
Snelheid
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Reverse Recovery Time (TRR)
75ns
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-220-3
Bedrijfstemperatuur - aansluiting
150°C (Max)
montage Type
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
diode Type
Standard
diode Configuration
1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr
15µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode)
16A