Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > BZV55C8V2
BZV55C8V2
STMicroelectronics
BZV55C8V2
product Paramters
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
8.2V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
1.1V @ 200mA
Tolerantie
±6%
Leverancier Device Pakket
DO-213AA
Serie
Packaging
Bulk
Verpakking / doos
DO-213AA (Glass)
Temperatuur
-65°C ~ 175°C
montage Type
Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd
15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status
Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving
Zener Diode 8.2V ±6% Surface Mount DO-213AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr
700nA @ 5V