Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanning - Reverse Standoff (type)
26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
42.1V
Spanning - Onderbreking (Min)
28.9V
Type
Zener
Leverancier Device Pakket
SMB (DO-214AA)
Serie
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
600W
Packaging
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Andere namen
Temperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A