Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > FERD20H100STS
FERD20H100STS
STMicroelectronics
FERD20H100STS
product Paramters
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
705mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Leverancier Device Pakket
TO-220AB
Snelheid
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-220-3
Andere namen
FERD20H100STS-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting
175°C (Max)
montage Type
Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd
15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status
Lead free / RoHS Compliant
diode Type
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
gedetailleerde beschrijving
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Through Hole TO-220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr
140µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
20A