Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
product Paramters
Type
Wirewound
Tolerantie
±15%
Leverancier Device Pakket
Size / Dimension
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
afscherming
Unshielded
Serie
FLAT-PAC
ratings
Q @ Freq
Packaging
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
Nonstandard
Andere namen
FP2-V150
FP2-V150-ND
Temperatuur
-40°C ~ 125°C
montage Type
Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Materiaal - Core
Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd
14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status
Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test
1MHz
Inductie
150nH
Hoogte - Zittend (Max)
0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
gedetailleerde beschrijving
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR)
0.28 mOhm
Huidige score
37A
Current - Verzadiging
25.5A