L4931ABDT33
STMicroelectronics
L4931ABDT33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanningsuitval (Max)
0.8V @ 250mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Voltage - Input (Max)
20V
Leverancier Device Pakket
DPAK
Serie
Beschermingsfuncties
Over Current, Over Temperature
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Output Type
Fixed
Uitgangsconfiguratie
Positive
Temperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators
1
montage Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK
Current - Supply (Max)
6mA
Actueel - Quiescent (Iq)
1mA
Current - Output
250mA