Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > SM2T3V3A
SM2T3V3A
STMicroelectronics
SM2T3V3A
product Paramters
Spanning - Reverse Standoff (type)
3.3V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
6.8V
Spanning - Onderbreking (Min)
3.6V
Unidirectionele kanalen
1
Type
Zener
Leverancier Device Pakket
DO-216AA
Serie
SM2T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
200W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
DO-216AA
Andere namen
SM2T3V3A-ND
Temperatuur
montage Type
Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd
11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Capacitieve @ Frequentie
2500pF @ 1MHz