Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SMBYW04-200
SMBYW04-200
STMicroelectronics
SMBYW04-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 4A SMC
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
1.25V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Leverancier Device Pakket
SMC (DO-214AB)
Snelheid
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Reverse Recovery Time (TRR)
35ns
Packaging
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Andere namen
SMBYW04200
Bedrijfstemperatuur - aansluiting
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
diode Type
Standard
gedetailleerde beschrijving
Diode Standard 200V 4A Surface Mount SMC (DO-214AB)
Current - Reverse Lekkage @ Vr
10µA @ 200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
4A