Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > SMP30-270
SMP30-270
STMicroelectronics
SMP30-270
product Paramters
Voltage - Off State
270V
Voltage - Doorslagstroom
360V
Serie
SMP, TRISIL™
Packaging
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Andere namen
Aantal elementen
1
montage Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
70A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Current - Hold (IH)
150mA
Capaciteit
20pF