STU8NM50N
STMicroelectronics
STU8NM50N
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 500V 5A IPAK
Loodvrij / RoHS-conform
product Paramters
VGS (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±25V
Technologie
MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket
I-PAK
Serie
MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS
790 mOhm @ 2.5A, 10V
Vermogensverlies (Max)
45W (Tc)
Packaging
Tube
Verpakking / doos
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen
Temperatuur
150°C (TJ)
montage Type
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
364pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
14nC @ 10V
FET Type
N-Channel
FET Feature
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
500V
gedetailleerde beschrijving
N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
5A (Tc)