Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > SMP100MC-160
SMP100MC-160
STMicroelectronics
SMP100MC-160
product Paramters
Voltage - Off State
160V
Voltage - Doorslagstroom
200V
Packaging
Cut Tape (CT)
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Current - Hold (IH)
150mA
Capaciteit
50pF