Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Atosn STCOK > SMP100MC-270
SMP100MC-270
STMicroelectronics
SMP100MC-270
product Paramters
Voltage - Off State
270V
Voltage - Doorslagstroom
335V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Andere namen
SMP100MC270
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Current - Hold (IH)
150mA
Capaciteit
40pF